Vážení prodejci,

připravili jsme pro vás burzu na dva dny konanou při Brno Revival - festival rychlosti mezi pavilony ve dnech 29.-30.6.2019. Můžete přijet prodávat v sobotu nebo v neděli nebo zůstat na oba dva dny. Burza se uskuteční na volných plochách mezi pavilonem A a depem.

Pravidla pro prodejce

Na burze je možné prodávat zboží, které souvisí s historickými vozidly, sběratelské předměty, starožitnosti, literatura, nářadí, doplňky týkající se motorismu (kombinézy, helmy, rukavice atd.). Pokud budete mít dotaz, zda do některé z kategorií Vaše zboží zapadá, kontaktujte nás. Je zakázáno prodávat potraviny, nápoje, nové zboží (oblečení, elektronika, hračky, zkrátka zboží z tržnic a obchodů).

Příjezd na BVV bránou číslo 4!
Vjezd do a výjezd z BVV je možný POUZE branou č. 4!!! Brána bude otevřená v pátek od 15.00 do 21.00 hodin, v sobotu od 6.30 do 19.00 hodin, v neděli od 7.00 do 19.00 hodin.
Prosím, berte v potaz, že v sobotu od 9.20 a v neděli od 8.20 hodin bude omezený vjezd k prodejní ploše z důvodu otevření trati. Přejezd bude možný v časových intervalech.
Prosíme, nezkoušejte najet jinou branou než č. 4. Nedostali by jste se k nám.

Parkování během veletrhu
Prodejci musí nechat auto na zakoupené ploše. Nenechávejte auto zaparkované jinde, než na Vám vyhrazené ploše. Hrozí nebezpečí odtahu. Bude nás hodně a je třeba se do areálu vejít a nikde nezavazet. Auto zde můžete nechat po celou dobu akce i přes noc.

Nocování
Nocovat lze na zelených plochách kde je možno postavit stan. Předpokládáme, že většina bude spát v karavanech a dodávkách.

Sprchy a WC
V areálu depa budou mobilní sprchy v rohu u pavilonu C, dvě toiky a nerezové umyvadlo. V pavilonu A3 (přes vrátnici) budou stále otevřeny velmi pěkné záchody.

Stravování
Počítáme, že v areálu bude dostatek občerstvení.
Bufet vedle depa - zde si můžete zajít na pivo, menší občerstvení a ráno na snídani (budou nachystané páreky, vajíčka, něco sladkého apod.). Otevírací doba je pátek od 15 hodin, v sobotu a neděli od 7 hodin. Zavírat se bude večer dle zájmu hostů.
Samoobslužná jídelna v pavilonu A3 - zde budou probíhat obědy. Otevírací doba je v sobotu a v neděli od 11 do 17 hodin.
Další bufet bude otevřen v pavilonu A1 a případně u pavilonu G.
Vedle depa bude na sobotu a neděli přistavena Šalina Pub s pivem Starobrno.
Na rohu pavilonu V bude stát tříkolka Piaggio s výbornou kávou. Opravdu doporučujeme.

V areálu BVV je přísně zakázáno rozdělávat otevřený oheň. Pokud si budete grilovat je potřeba mít v dosahu svůj hasicí přístroj.

Další informace
Předem si rozmyslete, zda Vám bude Vámi vybrané místo na venkovní ploše stačit. V případě, že je Vaše vozidlo delší než 5 m nebo máte přívěsný vozík, budete potřebovat místa 2, popřípadě více. Tato rada se týká hlavně majitelů dodávek. Pokud Vám za autem nezůstane žádné místo, musíte počítat s tím, že veškerý náklad budete vykládat bočními dveřmi.

Prodejní místo bude přiděleno pořadatelem. Přesun na jiné místo není možný.

Prodejce si odpovídá za své zboží a věci po dobu celé akce sám.

Prodejce je povinen vždy uposlechnout pokynů pořadatele. V opačném případě může být vykázán z areálu akce bez náhrady.

Prodejce je povinen dodržovat Technicko-bezpečnostní předpisy.

K místu je potřeba přikoupit potřebný počet vjezdů (jedno auto = jeden vjezd) a vstupenek.

Přihlášky na rok 2019 jsou uzavřeny. Na burzu se můžete přihlásit i na místě.

 

Plocha

Cena v předprodeji

Cena na místě

Prodejní venkovní místo 5 x 4 m (š., h.), tj. 20 m2 200 Kč 300 Kč
Vjezd 100 Kč 100 Kč
Vstupenka dospělý 250 Kč 250 Kč
Vstupenka zlevněná (děti od 6 do 15 let) 100 Kč 100 Kč

 

Cena je konečná na oba dva dny.