Vážení příznivci veteránů!

Buďte součástí Brno Revivalu i vy!

Dejte o sobě vědět a přijeďte prezentovat váš klub na akci, která je v České republice celkem výjimečná. Dostanete výstavní prostor v pavilonu A a můžete soutěžit o cenu Technického muzea s mottem Ukaž, co umíš.

Brno Revival je společenský sportovní podnik, který ukazuje ušlechtilou krásu sportovních a závodních vozidel v pohybu. Na trati se představí automobily i motocykly od předválečných až do poloviny osmdesátých let ze soukromých sbírek, ale i exponáty z muzeí. Je koncipován jako obdobné akce ve světě – krátké jízdy velmi různorodých kategorií vozidel a hlavně divácky přístupné depo plné unikátní techniky. Staňte se součástí akce a ukažte svá vozidla a představte svou činnost. Rozdělejte si židličky a stolečky a vychutnávejte plnými doušky festival rychlosti.
V areálu je možnost přespání, je zde občerstvení, k dispozici sprchy a sociální zařízení. Neváhejte a domluvte se na ploše, dokud je ještě místo.

Registrační poplatek zahrnuje plochu 9x6 m (š.,h.) + 3 vystavovatelské karty.
Velikost modulu je 3x6 m (š.,h.) Cena obsahuje prodejní plochu + jeden vstup pro vystavovatele.
Platí pro oba dny.
Vjezdová karta je nepřenosná. Neplatí pro vozidla určená k vystavení. Pro ty bude zhotovena speciální karta.
Při celkové spotřebě nad 2 kW nebo při potřebě nočního proudu je potřeba objednat vlastní přípojku , která je zpoplatněná dle ceníku BVV. Elektrická přípojka, která není objednaná a uhrazená, není vymahatelná. O tyto zásuvky se dělí více vystavovatelů, kteří se musí domluvit mezi sebou. Zásuvky se na noc vypínají.