Přihlášení k 19. 6. 2018

Seznam přihlášených moto zde

A

Bugatti a sportovní a závodní automobily do r. v. 1945

No. Vozidlo Rok Jméno Příjmení Klub
213 Bugatti 13 1922 Jakub Stauch Czech Bugatti Club
35 Bugatti 35/NE 1925 Marketa Profeldová Czech Bugatti Club
1 Bugatti 40 1926 Helge Hauk Bugatti Club Austria
2 Bugatti 35/NE 1927 Zdeněk Novotný Czech Bugatti Club
3 Bugatti 43 1927 Werner Gradisch Bugatti Club Austria
4 Salmson GSS 1924 Robert Grenda Autogrenda
9 Sénéchal SS 1924 Jiří Hlavsa Bratrstvo Ručky
5 Salmson Grand Sport 1926 Milan Vaníček Hujer Team
17 Morgan Aero 1930 Miroslav Krejsa Bratrstvo Ručky
6 Wikov SS 1931 Kafka Václav VCC Praha
7 Invicta 12/100 1933 Lubomír Pešák Veteran Arena Olomouc
77 Tatra 77V 1934 František Bauer Bauer
148 Zbrojovka Z4 Roadster 1934 Robert Kubelka SKAM Olomouc
74 Zbrojovka Z4 1000 mil 1934 Karel Jaroš
14 Aero 750 Sport Coupé 1934 Tomáš Vališ ČAMS
8 Jawa 600 1937 Jiří Adler

B

Závodní automobily do r. v. 1963

No. Vozidlo Rok Jméno Příjmení Klub
1 Cisitalia MM Nuvolari 1948 Petr Uhlíř Petr a Petr
224 Aero Minor Sport 1949 Josef Šmíd
4 Aero Minor 1949 Václav Badura
3 Tatra 607 Monopost 1950 Milan Zetek
2 Škoda Supersport replika 1950 Richard Jura VAC Brno
5 Jiskra II 1952 Josef Mrázek VCC Č. Budějovice
67 Morgan Plus4 TT Le Mans 1952 Alois Švec Oldtimer racing-motorservis
6 Tatra 607-2 Monopost 1953 Vladimír Vávra
217 UDA Střela 1100 1954 Luboš Kůrka Bauer
80 Škoda 1100 Sport 1954 Václav Kubíček
22 Tatra 605 1957 Jaroslav Větvička Grand Veteran
9 Škoda 1100 OHC 1957 Vojtěch Krupka Škoda Muzeum
24 Tatra 605 1957 Přemysl Baláž

C

Formule 3 do r. v. 1972

No. Vozidlo Rok Jméno Příjmení Klub
234 Buchar - Wartburg 1964 Zdeněk Buchar
28 Ryba-Wartburg F 3 1964 Jiří Heda
75 Drak 1 Wartburg F3 1964 Milan Okáč
12 Delfín 2 Škoda 1965 Miroslav Lédr
24 Škoda F3 1965 Jan Kuchař Škoda Muzeum
17 Gbelec F 3 1966 Jaroslav Rezek Svaz závodníků veteránů AČR
57 Delfín II F3 Wartburg 1967 Karel Mencl Klub F3
31 Magda Wartburg F3 1967 Stanislav Profeld
70 F 3 Wartburg 1967 Rudolf Böhm F 3
76 Drak 3 Wartburg F3 1967 Karel Jaroš
77 F4 1968 Ondřej Styx

D

Formule Škoda a formule ostatní do r. v. 1990

No. Vozidlo Rok Jméno Příjmení Klub
339 MTX 1-01 FŠ 1971 Marketa Profeldová
67 MTX 1-01 FŠ 1971 Josef Šmíd
1 MTX 1-01 FŠ 1972 Philipp Ilming
77 MTX 1-01 FŠ 1974 Tomáš Pavlík Czech Classic Cars Club
117 MTX 1-01 FŠ 1974 Jan Schwarz Auto Schwarz
2 MTX 1-02 FE 1974 Jiří Očenáš
3 MTX 1-02 FE 1974 Martin Foral
20 MTX 1-02 FE 1975 Jaroslav Malý
4 MTX 1-03 FE 1978 Ondřej Chytil Chytil Motorsport
27 MTX 1-06 FM 1981 Tomáš Pajchl
88 MTX 1-06 FM 1983 Pavel Kalina Cabrio Gallery
14 Faster Ford FF 1987 Jan Profeld
5 MTX 1-06 FE 1987 Jakub Müller
6 Estonia 21 FM 1988 Jan Šálek
79 KDV 4 VW FM 1989 Lukáš Hejny Bauer

E

Závodní automobily Škoda a Alfa Romeo do r. v. 1972

No. Vozidlo Rok Jméno Příjmení Klub
2 Škoda Octavia TS 1963 Jiří Seliger Omniplast racing team
13 Škoda 1000 MB 1964 Jiří Bublík
3 Škoda 100-130 1967 Petr Kubínský
104 Škoda 100 1969 Michal Müller
13 Škoda 110 L Rally 1970 Tomáš Kudínek Hujer team
4 Škoda 120 S 1971 Jakub Fujera
5 Škoda 120 S 1971 Martin Chytil Chytil Motorsport
6 Škoda 120 1972 Lubomír Fučík moto-brno
7 Alfa Romeo Giulia Sprint 1966 Vladimír Skřička AR O.C. Tech - Luigi team
8 Alfa Romeo Julia 1600 1970 Jan Váňa AR O.C. Tech - Luigi team
10 Alfa Romeo 2000 GTV 1971 Lubomír Dufek AR O.C. Tech - Luigi team
9 Alfa Romeo Giulia Sprint GT 2000 1972 Pavel Kalina Cabrio Gallery
14 Alfa Romeo 75 1986 Tomáš Kania AR O.C. Tech - Luigi team

F

Závodní automobily Škoda do r. v. 1989

No. Vozidlo Rok Jméno Příjmení Team
240 Skoda 120 S 1973 Tomáš Slovák Slovena racing
33 Škoda 120 S Rallye 1974 Jiří Hladík youngtimerclassic
200 Škoda 100 1974 Luboš Vaníček
1 Škoda 130 RS 1975 Josef Michl Mich Motorsport
2 ÚVMV 130 B6 1976 Denisa Bauerová-Schneider
3 Škoda 120 S 1976 Luboš Havlíček Technické muzeum v Brně
4 Škoda 110 R 1976 Vladimír Jokl ACC Brno
11 Škoda 120 LS 1979 Jiří Kiml ml. Auto Classic Club Brno
5 Škoda 110 R 1980 Jaroslav Chytil Chytil Motorsport
330 Škoda 130 LR 1984 Petr Himmer Alcore motorsport
145 Škoda 130 1984 Petr Vorlík ml. DNX motorsport
6 Škoda 136 L/A 1989 Miroslav Peška Technické muzeum v Brně

G

Sportovní a závodní automobily Alfa Romeo

No. Vozidlo Rok Jméno Příjmení Klub
1 Alfa Romeo 2000 Touring Spider 1958 Vladimír Franc Alfisti.cz
2 Alfa Romeo 2600 Sprint 1963 Jiří Smetana Alfisti.cz
5 Alfa Spider 1300 Junior 1970 Zdeněk Richter Alfisti.cz
8 Alfa Romeo GT 1300 Junior 1972 Peter Verdonič Alfisti.cz
9 Alfetta GT 1975 Jiří Smetana Alfisti.cz
10 Alfa Giulietta 1300 1980 Václav Brtek Alfisti.cz
11 Alfa GTV6 1983 Petr Bartoň Alfisti.cz
12 Alfa Romeo 90 V6 Quadrifoglio Oro 1984 Jakub Nešpor Alfisti.cz
13 Alfa Spider 2000 1985 Aleš Kaderka Alfisti.cz
15 Alfa 75 3.0 1989 Petr Černý Alfisti.cz
16 Alfa 33 1.7 16v 1991 Boris Sliva Alfisti.cz
17 Alfa 164 QV 3.0 1992 Lukáš Hampacher Alfisti.cz
18 Alfa Spider 2.0 1992 Luboš Bárta Alfisti.cz
19 Alfa 155 1.8 1992 Antonín Kopp Alfisti.cz
20 Alfa 156 GTA 2002 Vítězslav Chmel Alfisti.cz
21 Alfa Brera Spider 2011 Jiří Houser Alfisti.cz
22 Alfa 4C 2015 Dušan Zapalač Alfisti.cz
23 Alfa Giulia 2017 Michal Vítek Alfisti.cz

H

Sportovní a závodní automobily do r. v. 1975

No. Vozidlo Rok Jméno Příjmení Klub
1 MG A 1957 Emanuel Vyskočil Carrosserie Vyskočil
2 MGA TwinCam 1958 Milan Zahradníček
3 NSU 1963 Petr Hejč
19 BMW 1800TI 1965 Peter Babinec
4 MG -B 1968 František Kuchař
5 Jaguar MK 2 1968 Petr Kejduš Petr aPetr
6 SAAB 96 1969 Pavel Paulik OSBET
7 VW Wicky Buggy typ Apal 1969 Miloslav Richter
72 Ford Capri RS2600 LV 1971 Karel Kostroň Czech Retro Racing Club
14 Fiat 125 Special 1971 Jiří Kiml Auto Classic Club Brno
911 Porsche 911 1973 Emilio Krecl TeamCity Ostrava
496 BMW 3,5 CSL 1974 Libor Jelínek Auto Jelinek

J

Sportovní a závodní automobily do r. v. 1990

No. Vozidlo Rok Jméno Příjmení Klub
2 Ford Fiesta MK1 RS 1977 Jiří Táborský První valašský
3 Ashley GT 1977 Otakar Teyschl
1 Mercedes Benz SLC 500 Rallye 1978 Aleš Máčala Macalacar
43 Ford Capri S 1979 Radim Krutiš Enginne
4 BMW e21 1980 Zbyněk Mayer ACC Brno
86 Ford Escort XR3 1.6 MkIII 1981 Petr Vorlík CRRC Brno
68 Austin Mini 1982 Martin Buzek Mini Fan Club CZ
5 Audi 80 Quattro 1983 Tomáš Koukola Lukspeed
12 Ford Fiesta S 1984 Václav Nečas Scuderia Bombardetti
18 Rover Vitesse SD1 1984 Vladimír Skřička TWR
66 Jaguar XJ-S 1985 Zdeněk Franta TWR racing
6 BMW 1988 Jiří Cupák EngineBay
7 Ford Sierra 1988 Luboš Plachý ACC Brno
8 Ford Fiesta 1990 Jaromír Vincurek Giom Motorsport
68 Radical Clubsport 1990 Tomáš Pavel Moto S+P s.r.o.

Jiný unikát mimo uvedené kategorie

Vozidlo Rok Jméno Příjmení Klub
Autocar M8 1902 Jiří Hořice VAC Brno
Benz Patentwagen 1886/? Ladislav Samohýl