Seznam přihlášených AUTO

Aktualizováno 20. 6. 2019

A – Bugatti a sportovní a závodní automobily do r. v. 1945

No. Vozidlo Rok Jméno Příjmení Team
1 Bugatti 37A 1928 Vojtěch Masojídek Czech Bugatti Club
2 Bugatti 37 1926 Stanislav Profeld  
3 Bugatti 37 GP 1926 Ladislav Samohýl Samohýl Motor Veterán
4 Bugatti T 35 b NE 1926/2016 Markéta Profeldová Samohýl Motor Veterán
5 Bugatti T 35 b NE 1926/2016 Zdeněk Novotný Czech Bugatti Club
66 Bugatti T 35 b NE 1926/2016 Miroslav Krejsa Samohýl Motor Veterán
6 Salmson GSS 1924 Robert Grenda Autogrenda – AG
26 Sénéchal SS 1924 Karel Kupka ČAMS
25 Fiat 509 Torpedo 1925 Miroslav Regner Barum Czech Rally Zlín
187 Salmson GS 1926 Milan Vaníček VCC Plzeň
73 Z 18-Sport 1927 Milan Okáč Jaroš Racing
7 MG M kompresor 1929 Emanuel Vyskočil Carrosserie Vyskočil
8 Alfa Romeo 8C 1930 Vladimír Skřička  
74 Z4 1000mil 1934 Karel Jaroš Jaroš Racing
148 Z4 Roadster 1934 Robert Kubelka Auto Z klub Brno
14 Aero 750 Sport Coupé 1934 Tomáš Vališ TVS Nostalgic
16 MG KN kompresor 1935 Milan Dočekal MG autoklub Třebíč
10 Aero 50 1936 František Budínský Aero Spessart
11 MG TA Special 1937 Petr Kožíšek  
45 MG VA Special 1938 Alois Švec Veterán klub Severního Pomoraví

B – Závodní automobily do r. v. 1963

No. Vozidlo Rok Jméno Příjmení Team
12 Alvis TA 14 SS 1948 Jaroslav   Automoto muzeum – Oldtimer Kopřivnice
44 Škoda Sport 1949 Stanislav Kafka Sandy Lot Historic Motorsport
13 Aero Minor Sport 1949 Michal Froněk Le Mans Redux
15 Aero Minor Sport 1949 Jaroslav Prášek Autosport Prášek
326 Škoda 1100 Sport 1954 Václav Kubíček  
234 Tatra 605 1956 Jaroslav Větvička Grand Veteran
24 Tatra 605 1956/2018 Přemysl Baláž T605 Team
9 Škoda 1100 OHC 1957 Vojtěch Krupka ŠKODA Muzeum
228 Gbelec IFA Sport 1957 Miroslav Ledr  

Formule 3

No. Vozidlo Rok Jméno Příjmení Team
125 Astra 2 Junior 1963 Ladislav Nečas  
75 F3 – Drak 1 1964 Milan Okáč Jaroš Racing
300 Ryba F3 1964 Jiří Heda  
269 F3 Wartburg 1965 Leo Baron  
24 ŠKODA F3 1965 Jan Kuchař ŠKODA Muzeum
4 F3 – Drak 2 1966 Ondřej Styx Jaroš Racing
4 F3 – Drak 2 1966 Otto Buchberger Jaroš Racing
57 Delfín II 1966 Karel Mencl Svaz závodníků veteránů
76 F3 – Drak 3 1967 Karel Jaroš Jaroš Racing
70 Formule 3 1967 Rudolf Böhm F 3
31 F3 MAGDA 1967 Jan Profeld  

D – Formule Škoda

No. Vozidlo Rok Jméno Příjmení Team
339 MTX 1-01 1971 Markéta Profeldová  
85 MTX 1-01 1972 Peter Bučko amb tuning team
85 MTX 1-01 1973 Luboš Škoda  
117 MTX 1-01 1974 Jan Schwarz Auto Schwarz
1 MTX 1-01 1975 Ladislav Nečas  
66 MTX 1-03 1976 Miroslav Krejsa Bratrstvo Ručky
90 MTX 1-01 1976 Petr Vachta  
123 MTX 1-03 1977 Josef Pajchl  
39 MTX 1-01 ZETOR 1980 Pavel Kalina Cabrio Gallery
39 MTX 1-01 ZETOR 1980 Michal Borský Cabrio Gallery
151 Tomis-01 1990 Radoslav Moudrý Alcore Motorsport

E – Formule ostatní

No. Vozidlo Rok Jméno Příjmení Team
296 MTX 1-03 1975 Dominik Vozdecký MTX
313 MTX 1-02 1976 Pavel Kopeček AMK Ecce Homo
269 Chevron B 38 F3 1977 Pavel Prášek Autosport Prášek
21 Avia AE3 1980 Václav Lím Avia Lim Racing Cars
27 MTX 1-06 1981 Tomáš Pajchl  
14 MTX 1-06 Mondial 1987 Pavel Kalina Cabrio Gallery
14 Ford Faster 1987 Jan Profeld  
335 Estonia 21 1988 Jan Šálek Alcore Motorsport
253 Ralt 032 1988 Miloš Zmeškal Zmeskal Motorsport

Závodní automobily Škoda

No. Vozidlo Rok Jméno Příjmení Team
30 Škoda Octavia Super 1960 Jiří Valach Valach classis
51 Škoda Octavia TS 1963 Jiří Seliger  
200 Škoda 1000 MB Rallye A2 1968 Petr Bořke BoPRo racing team
13 Škoda 100 L 1970 Tomáš Kudínek Valach classis
104 Škoda 100 L 1970 Antonín Müller Alcore Motorsport
334 Škoda 100 L 1970 Michal Müller Alcore Motorsport
240 Škoda 120 S 1973 Tomáš Slovák Slovena Racing
20 Škoda 200 RS 1974 Milan Holub Sandy Lot Historic Motorsport
200 Škoda 120 S 1974 Luboš Vaníček  
31 Škoda 120 S 1975 Václav Studený Alcore Motorsport
1 Škoda 130 RS 1975 Josef Michl Michl Motorsport
110 Škoda 110 L 1976 Jindřich Indra Indra
32 Škoda 120 S 1976 Luboš Havlíček Technické muzeum v Brně
11 Škoda 120 LS 1979 Jiří Kiml ml. ACC Brno
235 Škoda 120 L 1980 Petr Buchar  
145 Škoda 130 L 1984 Petr Vorlík ml. DNX Motorsport
80 Škoda 160 RS MTX 1984 Karel Horník PM Autosport
59 Škoda Favorit 1989 Ivo Štěpánek Technické muzeum v Brně

Sportovní a závodní automobily Alfa Romeo

No. Vozidlo Rok Jméno Příjmení Team
41 Alfa Romeo monopost 1955/2016 Václav Kafka VCC Praha
42 Alfa Romeo Spider 2000 Touring 1958 Vladimír Franc  
43 Alfa Romeo Giulia GTV 1966 Jan Váňa Alfa Romeo Luigi O.C. TechTeam
44 Alfa Romeo Giulia GTV Sprint 1966 Vladimír Skřička Alfa Romeo Luigi O.C. TechTeam
45 Alfa Romeo GT Junior 1968 Radko Polcar  
911 Spider JSK 1976 Jiří Švec VCC Kolín
46 Alfa Romeo Spider Veloce 1979 Petr Kohoutek Praga Car Club Praha
21 Alfa Romeo GTV6 1981 Karel Tomeš Alfa Tomeš
75 Alfa Romeo 75 1985 Tomas Kania  

Sportovní a závodní automobily do r. v. 1973

No. Vozidlo Rok Jméno Příjmení Team
1 MGA 1957 Milan Zahradníček MGA Garage
59 Austin Healey Sprite MkI 1958 Zdeněk Lipš  
10 Austin Healey 1962 Martin Vyskočil Carrosserie Vyskočil
51 NSU Prinz 1963 Petr Hejč  
19 BMW 1800ti 1965 Peter Babinec Historace
21 Tatra 603-2 GT 1965 Tomáš Procházka Alois Mark Tatra Team
44 Tatra 603-2 B5 1965 Tomáš Procházka Alois Mark Tatra Team
52 VW1200/II/Avkor 1965 Emil Müller  
53 Saab 96 1966 Zdeněk Buchar Svaz závodníků veteránů
5 Tatra 603 B6 1967 Stanislav Hajdušek Tatra 603 team
54 MGB 1800 1967 Christian Schmidt Firestream Foundation
55 VW Wicky Buggy 1969 Miloslav Richter  
56 Saab 96 V4 1969 Pavel Paulik  
121 Volvo Amazon 1970 Stanislav Dosadil Volvoklub CZ
57 Mitu Mazda. RX 3 1971 Michael Mitterer Mitu
72 Ford Capri RS2600 LV 1971 Karel Kostroň Czech Retro Racing Club
48 Mini Cooper S Mk.III 1971 Jan Čížek Automotoklub HK
28 Moskvič 412 Marathon 1972 Petr Vlašín  
28 FIAT 128 Sport Coupé 1973 Pavel Gallo Scudéria – Gallo
58 Porsche 911 1973 Emil Krecl Team City

Sportovní a závodní automobily do roku 1990

No. Vozidlo Rok Jméno Příjmení Team
60 Lotus S 7 1974 Lubomír Vacek Auto Classic Club Brno
61 Trabant 601 de luxe 1974 Lukáš Hudeček Autoklub Trabant Brno
62 Ford Fiesta Mk1 RS 1977 Jiří Táborský První Valašský
1 Mercedes Benz SLC 500 Rallye 1978 Aleš Máčala Macalacar s.r.o.
43 Ford Capri S 1979 Radim Krutiš Blackstar
47 Alfa Romeo Alfetta GTV 1980 Vladimír Skřička  
48 Porsche 930 Turbo Martini Racing 1980 Jan Čížek Automotoklub Hradec Králové
82 Ford Escort MkIII 1980 Luboš Plachý Auto Classic Club Brno
63 BMW 316 1980 Zbyněk Mayer Auto Classic Club Brno
68 Austin Mini 1982 Martin Buzek Mini Fan Club CZ
86 Fiat Ritmo 125 TC Abarth 1982 Jan Blaha Auto Classic Club Brno
61 Moskvič 2140 SL rallye 1982 Petr Vlašín ml.  
35 Ford Escort MkIV 1982 Jaroslav Větvička Grand Veteran
64 Audi Quattro Coupe Turbo 1983 Jindřich Hampl Lukspeed
95 Ford Escort MkIII 1.6 Xr3 1984 Petr Vorlík DNX Motorsport
455 Honda 1985 Josef Dohnal Dohnal Motorsport
13 Rover 3500 (SD1) 1985 Martin Ringes Rover
65 Opel Kadett E GSI 1985 Ivo Mayer  
12 Ford Fiesta S 1985 Václav Nečas Scuderia Bombardetti
66 Ford Sierra 1988 David Plachý Auto Classic Club Brno
68 Porsche 944 S2 1989 Martin Švehla Porsche clasic club
67 Honda Civic VTEC 1990 Simona Málková Zmeskal Motorsport
48 Alfa Romeo 156 1990 Jan Váňa Alfa Romeo Luigi O.C. TechTeam

Seznam přihlášených auto

  Bugatti
Startovní číslo Vozidlo Rok výroby Jméno Příjmení Team
261 Bugatti T13 1922 Jakub Stauch Czech Bugatti Club
1 Bugatt T35 1925 Martkéta Profeldová Samohýl Motor Veteran
2 Bugatti T40 1926 Helge Hauk Bugatti Club Austria
3 Bugatti T43 1927 Werner Gradisch Dipl.-Ing Bugatti Club Austria
4 Bugatti T37A 1928 Vojtěch Masojídek Czech Bugatti Club
5 Bugatti T40 1928 Maciej Peda Bugatti Club Poland

 

  Formule 3
Startovní číslo Vozidlo Rok výroby Jméno Příjmení Team
12 Delfin II – F3 1965 Miroslav Lédr  
234 F3 Wartburg 1964 Zdeněk Buchar Klub F3
75 F3 DRAK I 1964 Karel Jaroš  
24 Formule 3 1964 Zdeněk Křivohlavý Klub F3
28 Ryba-Wartburg formule 3 1964 Jiří Heda LM racing
24 ŠKODA F3 1965 Miroslav Krejsa ŠKODA MUZEUM
269 F3, Wartburg 1966 Leo Baron  
57 Delfín II Wartburg 1967 Karel Mencl Klub F3
70 Formule 3 1967 Rudolf Böhm Klub F3
31 F3 Magda 1967 Stanislav Profeld  
76 F3- Drak III 1968 Milan Okáč  
6 F4 JAWA 350 1970 Ondřej Styx  

 

  Formule ostatní I
Startovní číslo Vozidlo Rok výroby Jméno Příjmení Team
3 MTX 1-01 Škoda 1970 Katka Trojanová  
339 MTX 1-01 Škoda 1971 Marketa Profeldová  
67 MTX 1-01 Škoda 1971 Josef Šmíd  
7 MTX 1-01 Škoda 1972 Pavel Kalina VCC Dvůr Králové nad Labem
8 MTX 1-02 Easter 1972 Michal Pavlíček  
9 MTX 1-01 Škoda 1974 Luděk Kopecký  
3 MTX 1-02 Easter 1974 Pavel Prášek Autosport Prášek
20 MTX 1-02 Easter 1975 Jaroslav Malý  

 

  Formule ostatní II
Startovní číslo Vozidlo Rok výroby Jméno Příjmení Team
248 MTX 1-02 Easter 1975 Radek Záleský RZ
10 MTX 1-03 Easter 1976 Miroslav Fidler ORC Dvůr Králové nad Labem
11 MTX 1-03 Easter 1976 František Staniš  
12 MTX 1-04 KIN 1978 Dan Klesnil MECH motorsport
252 MTX 1-06B 1983 Lubomír Doležal 727 Motorsport
14 Estonia 1988 Jan Šálek  
79 KDV 4 1989 Lukáš Hejný  
96 DELTA II 1991 Jan Schwarz  

 

  Závodní a sportovní automobily do r. 1945
Startovní číslo Vozidlo Rok výroby Jméno Příjmení Team
73 Ford Rajo Special 1920 Ludvík Otto  
15 Salmson Grand Sport 1926 Milan Vaníček  
16 Salmson Grand Sport 1926 Pavel Krotil Kafka team
29 Wikov 7/28 S 1930 Jiří Kohlíček Veteran Arena Olomouc
17 Z4/Typ 986 – 1000 mil čsl 1933 Karel Jaroš  
14 Aero 750 Sport Coupé – 1000 mil čsl 1934 Tomáš Vališ  
1934 Z4 Roadster 1934 Robert Kubelka Auto Z Klub Brno
18 MG PB Lester special sports 1936 Milan Zahradníček  
19 Praga Alfa 1500 6V 1929 Michal Horčička  
20 Walter Super 6 1930 Petr Volf Petr Volf Garage
21 MG PA 1934 Miroslav Krejsa  

 

  Závodní automobily do r. 1963
Startovní číslo Vozidlo Rok výroby Jméno Příjmení Team
200 MG Magnette K3 UVA 1933 František Bauer  
3 Tatra 607 Monopost 1950 Milan Zetek GT
22 Morgan Plus 4 TT Lemans Special 1952 Alois Švec  
7 Tatra T607/2 Monopost 1953 Vladimír Vávra Mirek Krejsa Team
7 Škoda 1100 sport 1954 Václav Kubíček  
217 UDA Střela 1100 1954 Luboš Kůrka  
121 Škoda 440 Karosa Polytex 1956 Pavel Kalina VCC Dvůr Králové nad Labem
9 ŠKODA 1100 OHC 1957 Vojtěch Krupka ŠKODA MUZEUM
409 Mini 1961 Otakar Teyschl  
23 NSU 1963 Petr Hejč  
24 Škoda Octavia TS 1963 Jiří Seliger ERO

 

  Závodní automobily Škoda
Startovní číslo Vozidlo Rok výroby Jméno Příjmení Team
23 Škoda 110 L Rally 1970 Tomáš Kudínek Český Ariel klub
24 GAZELA 1974 Zdeněk Válek Zdeněk Válek
25 Škoda 100 1975 Petr Vašíček  
26 ÚVMV B6 1976 Denisa Bauerová Schneider  
335 Škoda 130 RS 1977 Martin Rejl Martin Rejl
65 Škoda 130 RS 1978 Břetislav Enge ŠKODA MUZEUM
24 Škoda 130 RS 1978 Karel Horník PM Autosport
11 Škoda 120 LS 1979 Jiří Kiml ml. Auto Classic Club Brno
200 Škoda 130 RS 1979 Petr Bořke BoPRo racing team
L9 Škoda 160 MTX RS 1984 Stanislav Kafka Sandy Lot Historic Motorsport
9 Škoda 130LR 1985 Jaroslav Malý  

 

  Závodní automobily do r. 1980
Startovní číslo Vozidlo Rok výroby Jméno Příjmení Team
25 Triumph TR4 I.R.S. 1965 Jan Kana  
278 Alfa Romeo Giulia Sprint GTV 1966 Vladimír Skřička  
16 BMW 2002 TI 1969 Lubomír Vacek  
17 Chevrolet Corvette C3 1970 Dundálek Martin  
18 Austin Mini 1275 GT 1971 Kamil Grygar  
15 Fiat 125 Special 1971 Jiří Kiml Auto Classic Club Brno
208 Opel Ascona A 1971 Miroslav Krejsa  
72 Ford Capri RS2600 LV 1971 Karel Kostroň Czech Retro Racing Club
19 BMW 3.5 CSL 1974 Libor Jelínek  
20 Renault 5 Alpine Gr.2 1976 Filip Randýsek  
21 MG B V8 1977 Pavel Jiříček Czech Classic Cars Club
22 Ford Fiesta S 1979 Václav Nečas Scuderia Bombardetti

 

  Závodní a portovní automobily do r. 1990
Startovní číslo Vozidlo Rok výroby Jméno Příjmení Team
25 VW Wicky Buggy typ Apal 1969 Miloslav Richter  
26 Porsche 911 1973 Emilio Krecl TeamCity AutoMoto Ostrava
13 Ford Capri 3.1 S 1979 Radim Krutiš enginne
27 Mercedes Benz EVO1 1989 Miroslav Peceny  
28 Ford Escort MkIII 1980 Luboš Plachý Auto Classic Club Brno
5 Renault 5 Alpine 1980 Pavel Rásocha  
94 Ford Escort XR3 1.6 MkIII 1980 Petr Vorlík Czech Retro Racing Club Brno
29 Jaguar XJS 1984 David Bečvář DBRC